Annette Birkestad

Ekonomiadministratör / Kontorsansvarig

08 120 038 50
annette.birkestad@exengo.se

Adam Olsson

Controller

08 120 038 82
adam.olsson@exengo.se

Christian Rolf

VD

08 120 038 03
christian.rolf@exengo.se

Helene Vallin

HR och Ekonomiansvarig

08 120 038 50
annette.birkestad@exengo.se

Thérese Abramsson

Ljusdesigner

08 120 038 51
therese.abramsson@exengo.se

Evelina Tyleborn

Ljusdesigner

08 120 038 91
evelina.tyleborn@exengo.se

Angelica Björklöf

Ljusdesigner

08 120 038 66
angelica.bjorklof@exengo.se

Emma Lindblom

Ljusdesigner

08 120 038 63
emma.lindblom@exengo.se

Anton Lundkvist

Ljusdesigner

08 120 038 78
anton.lundkvist@exengo.se

Johan Hodell

Energi

08 120 038 71
johan.hodell@exengo.se

Mirza Kahvic

Energi

08 120 038 88
mirza.kahvic@exengo.se

Sebastian Kruth

Energi

08 120 038 75
sebastian.kruth@exengo.se

Ho-Man Wong

Energi

08 120 038 54
ho-man.wong@exengo.se

Thomas Adermark

VVS

08 120 038 04
thomas.adermark@exengo.se

Erik Danielsson

VVS

08 120 038 60
erik.danielsson@exengo.se

Niklas Halvarsson

VVS

08 120 038 52
niklas.halvarsson@exengo.se

Mats Kjellberg

Teknisk projektledning / VVS

08 120 038 11
mats.kjellberg@exengo.se

Eric Wessel

VVS

08 120 038 79
eric.wessel@exengo.se

Victor Andersson

VVS

08-120 038 86
victor.andersson@exengo.se

Love Elinder

VVS

08 120 038 70
love.elinder@exengo.se

Thomas Holst

VVS

08 120 038 39
thomas.holst@exengo.se

Niklas Levin

VVS

08 120 038 68
niklas.levin@exengo.se

Anders Wester

VVS

08 120 038 09
anders.wester@exengo.se

Wojtek Banda

Teknisk projektledning / VVS

08 120 038 06
wojtek.banda@exengo.se

Jonatan Engvall

Energi

08 120 038 73
jonatan.engvall@exengo.se

Ralf Husso

VVS

08 120 038 77
ralf.husso@exengo.se

Niklas Norén

VVS

08 120 038 62
niklas.noren@exengo.se

Jesper Ökvist

VVS

08 120 038 25
jesper.okvist@exengo.se

Jim Böhnke

VVS

08 120 038 07
jim.bohnke@exengo.se

Johanna Eriksson

Energi

08 120 038 47
johanna.eriksson@exengo.se

Henrik Karlsson

VVS

08 120 038 02
henrik.karlsson@exengo.se

Patrik Romare

VVS

08-120 038 85
patrik.romare@exengo.se

Daniel Bergkvist

El och Tele

08 120 038 81
daniel.bergkvist@exengo.se

Mårten Hedberg

El och Tele

08 120 038 34
marten.hedberg@exengo.se

Anders Lindbom

El och Tele

08 120 038 76
anders.lindbom@exengo.se

Magnus Ohlsson

El och Tele

08 120 038 28
magnus.ohlsson@exengo.se

Gunnar Wiman

El och Tele

08 120 038 57
gunnar.wiman@exengo.se

Dan Puura

El och Tele

08 120 038 17
dan.puura@exengo.se

Lauri Hällinen

Teknisk projektledning / El och Tele

08 120 038 65
lauri.hallinen@exengo.se

Peter Bergman

El och Tele

08 120 038 23
peter.bergman@exengo.se

Minh van Nguyen

El och Tele

08 120 038 64
minh.van.nguyen@exengo.se

Niklas Vahlstrand

El och Tele

08 120 038 61
niklas.vahlstrand@exengo.se

Sebastian Johansson

El och Tele

08 120 038 74
sebastian.johansson@exengo.se

Mats Berkler

El och Tele

08 120 038 41
mats.berkler@exengo.se

Jimmy Nordström

El och Tele

08 120 038 89
jimmy.nordstrom@exengo.se

Marcus Wiemer

El och Tele

08 120 038 42
marcus.wiemer@exengo.se

Johan Karlsson

El och Tele

08 120 038 19
johan.karlsson@exengo.se

Firat Demirel

El och Tele

08 120 038 55
firat.demirel@exengo.se

Calle Norman

El och Tele

08 120 038 26
calle.norman@exengo.se

Kenneth Johnsson

Kommunikation och Säkerhet

08 120 038 40
kenneth.johnsson@exengo.se

Tony Lybert

Kommunikation och Säkerhet

08 120 038 83
tony.lybert@exengo.se

Joakim Neumann

Kommunikation och Säkerhet

08 120 038 20
joakim.neumann@exengo.se

Björn Qvinnström

Teknisk projektledning / Kommunikation och Säkerhet

08 120 038 58
bjorn.qvinnstrom@exengo.se

Greger Burnelius

Teknisk projektledning / Styr och Automation

08 120 038 37
greger.burnelius@exengo.se

Tommy Olofsson

Styr och Automation

08 120 038 24
tommy.olofsson@exengo.se

Marcus Bäckgren

Styr och Automation

08 120 038 80
marcus.backgren@exengo.se

Tomas Rosendahl

Styr och Automation

08 120 038 15
tomas.rosendahl@exengo.se

Michael Jörgensen

Teknisk projektledning / Styr och Automation

08 120 038 10
michael.jorgensen@exengo.se

Bo Karlsson

Styr och Automation

08 120 038 21
bo.karlsson@exengo.se

Wojtek Banda

Teknisk projektledning / VVS

08 120 038 06
wojtek.banda@exengo.se

Björn Qvinnström

Teknisk projektledning / Kommunikation och Säkerhet

08 120 038 58
bjorn.qvinnstrom@exengo.se

Greger Burnelius

Teknisk projektledning / Styr och Automation

08 120 038 37
greger.burnelius@exengo.se

Mats Kjellberg

Teknisk projektledning / VVS

08 120 038 11
mats.kjellberg@exengo.se

Sebastian Kruth

Energi

08 120 038 75
sebastian.kruth@exengo.se

Michael Jörgensen

Teknisk projektledning / Styr och Automation

08 120 038 10
michael.jorgensen@exengo.se