Kontakta oss

Kontaktformulär

REHNSGATAN 11, 1 TR
113 57 STOCKHOLM
TEL +46 8 120 038 00
INFO@EXENGO.SE

Medarbetare Therese Abramsson

Thérese Abramsson

Ljusdesigner
Medarbetare Thomas Adermark

Thomas Adermark

VVS
Medarbetare Victor Andersson

Victor Andersson

VVS

Alexander Andreasson

Kommunikation och säkerhet
Medarbetare Wojtek Banda

Wojtek Banda

Teknisk projektledning / VVS

wojtek.banda@exengo.se
08 120 038 06

Medarbetare Peter Bergman

Peter Bergman

El och Tele

peter.bergman@exengo.se
08 120 038 23

Mats Berkler

El och Tele

mats.berkler@exengo.se
08 120 038 41

Medarbetare Annette Birkestad

Annette Birkestad

Ekonomiadministratör / Kontorsansvarig

Angelica Björklöf

Ljusdesigner

Minoo Blomgren

Energi

minoo.blomgren@exengo.se
08 120 038 14

Christian Bärlund

VVS
Medarbetare Jim Böhnke

Jim Böhnke

VVS

jim.bohnke@exengo.se
08 120 038 07

Firat Demirel

El och Tele / BIM

firat.demirel@exengo.se
08 120 038 55

ROBIN DUVSTRAND

VVS
Medarbetare Jonatan Engvall

Jonatan Engvall

VVS
Medarbetare Johanna Eriksson

Johanna Eriksson

VVS
Patrik Fredriksson

Patrik Fredriksson

EL OCH TELE
Swapnil Godbole

Swapnil Godbole

Energi
Medarbetare Niklas Halvarsson

Niklas Halvarsson

VVS

Mårten Hedberg

El och Tele

marten.hedberg@exengo.se
08 120 038 34

Medarbetare Thomas Holst

Thomas Holst

VVS

thomas.holst@exengo.se
08 120 038 39

Medarbetare Max Hulterstrom

Max Hulterström

El och Tele
Medarbetare Lauri Hällinen

Lauri Hällinen

Teknisk projektledning /
El och Tele

lauri.hallinen@exengo.se
08 120 038 65

Medarbetare Jonas Ingberg

Jonas Ingberg

El och Tele

jonas.ingberg@exengo.se
08 120 038 95

Tore Johannesson

Kommunikation och säkerhet
Medarbetare Michael Jörgensen

Michael Jörgensen

Teknisk projektledning /
Automation och styr
Medarbetare Bo Karlsson

Bo Karlsson

Automation och styr

bo.karlsson@exengo.se
08 120 038 21

Medarbetare Henrik Karlsson

Henrik Karlsson

VVS

Johan Karlsson

El och tele / BIM

johan.karlsson@exengo.se
08 120 038 19

Medarbetare Mats Kjellberg

Mats Kjellberg

Teknisk projektledning / VVS

mats.kjellberg@exengo.se
08 120 038 11

Medarbetare Anton Lundkvist

Anton Lundkvist

Ljusdesigner

Rickard Luu

Energi

rickard.luu@exengo.se
08 120 038 12

Simon Löfman

VVS

simon.lofman@exengo.se
08 120 038 16

Medarbetare Minh van Nguyen

Minh van Nguyen

El och Tele
Medarbetare Johan Nordman

Johan Nordman

Automation och styr

johan.nordman@exengo.se
08 120 038 98

Medarbetare Jimmy Nordstrom

Jimmy Nordström

El och Tele
Medarbetare Magnus Ohlsson

Magnus Ohlsson

El och Tele

magnus.ohlsson@exengo.se
08 120 038 28

Medarbetare Tommy Olofsson

Tommy Olofsson

Automation och styr

tommy.olofsson@exengo.se
08 120 038 24

Medarbetare Laila Perman

Laila Perman

Ekonomiansvarig

laila.perman@exengo.se
08 120 038 94

Medarbetare Dan Puura

Dan Puura

El och Tele

dan.puura@exengo.se
08 120 038 17

Medarbetare Björn Qvinnström

Björn Qvinnström

Teknisk projektledning / Kommunikation och Säkerhet
Medarbetare Daniel Riggestad

Daniel Riggestad

VVS
Medarbetare Christian Rolf

Christian Rolf

CEO

christian.rolf@exengo.se
08 120 038 03

Medarbetare Johan Sandstrom

Johan Sandström

VVS
Medarbetare Oskar Sernemyr

Oskar Sernemyr

Ljusdesigner

oskar.sernemyr@exengo.se
08 120 038 99

Medarbetare Christoffer Steensma

Christoffer Steensma

VVS

AXEL TENNEMO

El och Tele

axel.tennemo@exengo.se
08 120 038 29

Medarbetare Evelina Tyleborn

Evelina Tyleborn

Ljusdesigner LD
Medarbetare Niklas Vahlstrand

Niklas Vahlstrand

El och Tele
Medarbetare Helene Vallin

Helene Vallin

SJUKSKRIVEN

helene.vallin@exengo.se
08 120 038 45

Medarbetare Anders Wester

Anders Wester

VVS

anders.wester@exengo.se
08 120 038 09

Medarbetare Marcus Wiemer

Marcus Wiemer

El och Tele

marcus.wiemer@exengo.se
08 120 038 42

Medarbetare Gunnar Wiman

Gunnar Wiman

El och Tele

gunnar.wiman@exengo.se
08 120 038 57

Medarbetare Andreas Åhlund

Andreas Åhlund

VVS

andreas.ahlund@exengo.se
08 120 038 13

Medarbetare Adrian Öhrström

Adrian Öhrström

Automation och styr
Medarbetare Jesper Ökvist

Jesper Ökvist

VVS

jesper.okvist@exengo.se
08 120 038 25

Img placeholder

Börjar i augusti

Kommunikation och Säkerhet

info@exengo.se
08 120 038 00

Img placeholder

Börjar i augusti

VVS

info@exengo.se
08 120 038 00

Kontakta oss

REHNSGATAN 11, 1 TR
113 57 STOCKHOLM
TEL +46 8 120 038 00
INFO@EXENGO.SE

Kontakta oss

Kontaktformulär